Клітчата сумка великого розміру відмінно підходить для транспортування великих предметів або речей на далекі відстані. Наприклад, вони добре підійдуть для перевезення подушок чи ковдр. Також, завдяки досить маленькому розміру у складеному вигляді, такі сумки відмінно підходять для походу за покупками на базар чи до супермаркету.
З чого зроблені клітчаті сумки
Господарські сумки виготовлені із спеціального матеріалу, який називається – поліпропілен. Завдяки використанню поліпропілену сумки можна використовувати для перенесення речей навіть у дощову погоду. Також усі сумки оснащені блискавкою з металевим бігунком, яка додатково захищає від потрапляння вологи до сумки.
Сфери використання господарських картатих сумок
Клітчасті сумки мають дуже широкий спектр використання, вони відмінно підходять для:- переїздів
- авіаперельотів
- зберігання та перевезення товарів
- надсилання посилок за кордон
- господарські потреби
Переваги клітчатих сумок
- компактність у складеному вигляді
- великий вибір розмірів
- легкість
- практично не брудняться, а якщо і потрапляє бруд, то легко очищаються за допомогою звичайної вологої серветки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
| Об`єм | 162 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴











