Віброізоляція Acoustics Xtreme 370х500х3 мм шумоізоляція для авто


198,75 ₴
166,95 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: XT3703
Віброізоляційний матеріал Acoustics Xtreme 370х500х3 мм
Acoustics XTREME – це інноваційний віброізоляційний матеріал, який встановлює нові стандарти у сфері шумоізоляції автомобіля. Цей високоефективний вібропоглинач складається з високов’язкої каучукової основи, посиленої алюмінієвою фольгою з одного боку та захищеною антиадгезійним папером з іншого. Нанесений логотип на фользі робить продукцію легко впізнаваною.
Розмір листа: 370х500 мм
Товщина листа: 3 мм
Товщина фольги: 100 мкм
Упаковка: 12 листів
Ціна: Вказана за 1 лист
Сфера застосування: Шумоізоляція колісних арок, локери, дно багажника, підлоги авто, перегородки моторного відсіку.



Переваги Acoustics Xtreme:
-
Висока адгезія: Матеріал має виняткову липкість, що значно спрощує процес монтажу та забезпечує надійне кріплення.
-
Легкість: Вага віброізоляції зменшена на 30%, що дозволяє досягти відмінних результатів без значного збільшення ваги автомобіля.
-
Ефективність: Завдяки високому коефіцієнту механічних втрат (КМП) та спеціально розробленій каучуковій композиції, Acoustics Xtreme ефективно поглинає вібрації навіть в умовах, коли інші матеріали втрачають свої властивості.
Інструкція з використання:
-
Очистіть та обезжирте поверхню перед наклеюванням.
-
Видаліть іржу та відшаровуючу фарбу.
-
Наклейте матеріал на підготовлену поверхню.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Acoustics |
| Застосування матеріалу | Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Підлогу автомобіля, Стеля автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки, Капот |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 37 см |
| Площа аркуша | 0.185 кв.м |
| Вага | 0.68 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Acura, Mitsubishi, Honda, Hyundai, Infiniti, Mini, MG, Mercedes-Benz, Jeep, Mazda, Kia, Lincoln, Lexus, Land Rover, Alfa Romeo, Audi, BMW, BYD, Cadillac, ЗАЗ, ВАЗ, Chery, Chevrolet, Citroen, Dacia, Daewoo, Volvo, Volkswagen, Toyota, Dodge, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Geely, Renault, Porsche, Peugeot, Opel, Nissan |
- Ціна: 166,95 ₴


