Віброізоляція Acoustics Evolution 700х500х3 мм шумоізоляція для авто
499 ₴
419,16 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: EV7003
Віброізоляційний матеріал Acoustics Evolution 700х500х3 мм
Розмір листа: 700х500 мм
Товщина листа: 3 мм
Товщина фольги: 200 мкм
Упаковка: 9 листів
Ціна: Вказана за 1 лист
Acoustics EVOLUTION — це інноваційний вібродемпфіруючий матеріал, який забезпечує максимальний комфорт у вашому автомобілі. Він ефективно поглинає дорожні шуми та покращує звучання акустичної системи, що дозволяє значно знизити рівень шуму в салоні та насолоджуватися високою якістю музики. Матеріал складається з багатошарової структури, яка включає бутиловий полімерний шар на основі високомолекулярного поліізобутилену, різні види каучуку, а також спеціальні добавки та наповнювачі. Така комбінація посилює молекулярну структуру, підвищуючи ефективність матеріалу. Завдяки високій липкості, Acoustics EVOLUTION легко монтується. Для покращення характеристик у виробництві використовується алюмінієва фольга товщиною 200 мкм, що робить матеріал міцним, але при цьому легким завдяки високому вмісту каучуку.
Рекомендації щодо застосування:
Шумоізоляція колісних арок, локери, дно багажника, підлоги авто, перегородки моторного відсіку.
Інструкція з установки:
Перед нанесенням матеріалу необхідно ретельно очистити та обезжирити поверхню, видалити іржу та відшаровуючуся фарбу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Acoustics |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Підлогу автомобіля, Стеля автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 70 см |
| Площа аркуша | 0.35 кв.м |
| Вага | 1.43 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Acura, Mitsubishi, Honda, Hyundai, Infiniti, Mini, MG, Mercedes-Benz, Jeep, Mazda, Kia, Lincoln, Lexus, Land Rover, Alfa Romeo, Audi, BMW, BYD, Cadillac, ЗАЗ, ВАЗ, Chery, Chevrolet, Citroen, Dacia, Daewoo, Volvo, Volkswagen, Toyota, Dodge, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Geely, Renault, Porsche, Peugeot, Opel, Nissan |
- Ціна: 419,16 ₴








